Yenidünya

Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri;

Profesyonel iş disiplini, güven ve kalite konularında yüksek standartları hedef alarak, 2016 yılı Mayıs ayında, Fikret Yenidünya tarafından İzmir Bornova’da kurulmuştur.

Fikret Yenidünya, 12 sene uluslararası ilaç şirketinde görev yaptıktan sonra, bağımsız, tarafsız ve profesyonel çalışma bilincine sahip danışmanları ile birlikte farklı bir konsept ile hizmet vermeye, gayrimenkul danışmanlığını, şık, şeffaf ve butik şekli ile farklılaştırmaya çalışmaktadır.

Yenidünya GDH;

Villa, konut, lüks konut, ofis, gayrimenkul değerleme, portföy yönetimi, kat karşılığı, proje satışı, kentsel dönüşüm, ticari gayrimenkul ve arsa gibi gayrimenkulün her alanında hizmet vermektedir.

Tecrübelerimiz ve uzman kadromuz ile gayrimenkul danışmanlık hizmetini siz müşterilerimize, kaliteyi şeffaflık ile birleştirerek sunuyoruz. Gayrimenkul alanında profesyonelliği ve kurumsallığı, butik şıklık ile sizlere sunabilmek için tüm enerjimizle ve güler yüzümüz ile çalışıyoruz. Aynı zamanda güven ve gizlilik konusunda hassas davranarak bir sonraki müşterimize, bir önceki müşterimizin bizim hakkımızda referans olabileceği bilinci içerisinde gereken özen ve hassasiyeti gösteriyoruz.

Bizimle çalışmayı tercih ettiğiniz takdirde, sizler için en iyisini sunacağımıza emin olabilirsiniz…

Saygılarımızla…